top of page
tisk-0427_edited.jpg

Praktické

Mrkněte na praktické informace, které se vám při letošních Svatovavřineckých slavnostech můžou hodit.
Vše důležité najdete níže.

Hledáte nejlepší cestu, jak se k nám dostat? Zajímá vás, jestli stihnete přechod mezi náměstím a Sokolským stadionem? Chcete si předem naplánovat nejvhodnější místo na parkování? Tak to jste tady správně. Připravili jsme pro vás přehlednou mapu, aby všechny vaše cesty vedly na Svatovavřinecké slavnosti. Mapa je ZDE

Hledáte ubytování? Rádi vám dáme tipy na ubytování v okolí Svatovavřineckých slavností. 

 

Hotel KrystalHotel Panon, Lipovka Relax House, Reos Penzion, Penzion na Valech.

Vstupenky v předprodeji lze zakoupit skrze portál smsticket.cz nebo fyzicky na pokladně kulturního domu. Na místě pak budou vstupenky na Sokolský stadion v prodeji na bráně areálu i na Masarykově náměstí v dostatečném počtu.

Děti mají na naše slavnosti vstup povolen. Na Sokolský stadion mají do 12 let vstup zdarma v doprovodu dospělé osoby. Starší děti musí mít pak svoji vstupenku.

Na našich slavnostech na Sokolském stadionu budeme používat vratné kelímky. Za zálohu 50 Kč tak dostanete náš kelímek, který nahrazuje jednorázové plasty a šetří tak naši planetu. Kelímek si buď můžete nechat jako památku nebo ho při svém odchodu vrátit.

Na našich slavnostech můžete platit jak hotově tak i v některých případech bezhotovostně. Doporučujeme se ale předem vybavit dostatečným obnosem drobných. 

Návštěvní řád celého festivalu je důležitou součástí. Jenom díky dodržování tohoto řádu si všichni společně užijeme slavnosti na maximum. Předem děkujeme, že náš návštěvní řád budete dodržovat. Návštěvní řád si můžete přečíst ZDE.

Ptáte se, jestli se na našich slavnostech najíte? To se nemusíte bát. Na Sokolském stadionu vás bude čekat hned několik foodtrucků. A dobré pití jakbysmet.

Nezapomeňte ulovit vstupenku na zvýhodněnou cenu.

bottom of page