top of page
tisk-0427_edited.jpg

Praktické

Mrkněte na praktické informace, které se vám při letošních Svatovavřineckých slavnostech můžou hodit.
Vše důležité najdete níže. 

Hledáte ubytování? Rádi vám dáme tipy na ubytování v okolí Svatovavřineckých slavností. 
 

Hotel KrystalHotel Panon, Lipovka Relax House, Reos Penzion, Penzion na Valech.

Na našich slavnostech můžete platit jak hotově tak i v některých případech bezhotovostně. Doporučujeme se ale předem vybavit dostatečným obnosem drobných. 

Páteční a sobotní program na Masarykově náměstí je zcela zdarma. Na nedělní hodovou zábavu jsou vstupenky možné koupit pouze na místě.

Hodonín je sjízdný ze všech stran a dostanete se k nám nejen autem, ale i autobusem a vlakem. Aktuální jízdní řády linek najdete na IDOS.cz

Dejte pozor na uzavírku silnice mezi farou a kostelem od pátečního rána. Průjezd bude umožněn z druhé strany, tedy mezi kostelem a informačním centrem, kde bude umožněn oboustranný průjezd. Od sobotního rána bude uzavřena národní třída od křižovatky a taky kompletní silnice okolo kostela.

Nalezené věci shromažďujeme ve stánku Domu kultury, ve kterém se budou prodávat naše vratné kelímky. 

V areálu budou rozmístěny nádoby pro tříděný odpad. Děkujeme předem všem návštěvníkům i prodejcům za dodržování čistého prostředí náměstí.

Na našich slavnostech budeme používat vratné kelímky. Za zálohu 50 Kč tak dostanete náš nicknack, který nahrazuje jednorázové plasty a šetří tak naši planetu. Nicknack si buď můžete nechat jako památku nebo ho při svém odchodu vrátit ve stánku Domu kultury.

Návštěvní řád celého festivalu je důležitou součástí. Jenom díky dodržování tohoto řádu si všichni společně užijeme slavnosti na maximum. Předem děkujeme, že náš návštěvní řád budete dodržovat. Návštěvní řád si můžete přečíst ZDE.

Ptáte se, jestli se na našich slavnostech najíte? To se nemusíte bát. Na náměstí vás bude čekat hned několik stánků nebo foodtrucků. A dobré pití jakbysmet.

Pokud se vám udělá těžko, po celou dobu slavností bude přítomna záchranná služba. Zdraví na prvním místě, proto se nestyďte požádat o pomoc. Avšak pevně doufáme, že její služby nebudou třeba.

V případě deště rozhoduje o ukončení nebo přerušení programu organizátor akce. Doporučujeme přibalit pláštěnku místo deštníku, který brání ve výhledu na pódium.

Zároveň v opačném případě dbejte na ochranu před sluncem s pokrývkou hlavy a opalovacím krémem.

Upozorňujeme návštěvníky slavností, že během akce jsou pořizovány audio video záznamy a fotografie. za účelem dokumentace a prezentace akce. Dům kultury jako organizátor nenese zodpovědnost za záznamy pořízené a zveřejněné jinými subjekty.

Upozornění je v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. 4. 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů) a návaznou legislativou České republiky.

bottom of page